Král střelců

 
Král střelců družstva C
                 
  Ročník 2003 Body   Ročník 2004 Body   Ročník 2004 Body
1. Kuboušková Klaudie  90 1. Šedová Adéla  112 1. Kramosil Mikuláš   28
2. Sazenov Andrey   2. Cajthaml Tomáš   86 2. Srmiska Jan   16

3.

Brablcová Diana

 42

3.

Semrádová Eliška

  62

3.

Veselý Marek

    6

4. Korjeničová Melisa  26 4.

Krýsl Matyáš

  54       

5.

Jonáková Tereza

 22

5.

Urbanec Matěj

  45

 

 

  

6.

Chlustinová Sára

 16

6.

Poděbradský Jan

  44

 

 

    

 

Wutz Nikolas

 16

7.

Palkovský Ondřej

  42

 

 

 

7.

Koutný Jáchym

 14

8.

Ordnung Maxmilián

  38

 

 

 

8. Petrykin Georgiy    2 9. Přibyl David   28      
      10. Izotov Alex   24      
      11. Zajíčková Tereza   20      
      12. Javůrek Martin   10      
 
 
Král střelců družstva B
                 
  Ročník 2003, 2004 Body   Ročník 2005 Body   Ročník 2006 Body

1.

Krausová Johana

 84

1.

Hrdinková Adéla

 46

1.

Hrabovský Max

  52

2.

Vojtíková Veronika

 62

2.

Krausová Vendula

 44

2.

Kramosilová Aneta

  20

3.

Polovko David

 60 3. Takmazyan Vladimír  26 3. Ruperez Gabriel    6
4. Hurychová Zuzana  50 4. Hůserek Mikuláš  24 4. Strmiska Vítek    2
5. Petrovková Kristýna  20 5. Mésl Jan  18      
6. Lekran Deniz  18 6. Korjeničová Stela  14      

7.

Anaškin Ignác

 12

7.

Macháček Jakub

 10

 

 

    

8. Melay Pavel  10 8. Šubová Aneta   8      

9.

Brzobohatý Richard

  4

9.

Motlová Nikola

  6

 

 

 

10.

Klvaňa Štěpán

  4   Skřivánek František   6       

11.

Kotrbová Marie

  4

10.

Brabcová Julie

  2

 

 

 

12. Michutová Lucie   2   Pekárková Eliška   2      
        Saka Ondřej   2      

   Královna střelců podzim 2013    

                 
  Ročník 2003, 2004 Body   Ročník 2005 Body   Ročník 2006 Body
1. Vojtíková Veronika  18 1. Krausová Vendula  22 1. Štenclová Amálka   12
2. Petrovková Kristýna  12 2. Šubová Aneta  12 2. Brabcová Julie    4
3. Krausová Johana  10 3. Pekárková Eliška   4 3. Kramosilová Aneta    2
  Reitmajerová Jana  10 4. Hrdinková Adélka   2      
.4. Vondráková Eliška   4             
                 
  Ročník 2002 Body   Ročník 2004 Body   Ročník 2001 Body
1. Šubová Karolína 24 1. Vydrová Luisa 94 1. Huterová Victorie  30
2. Lhotáková Anna 14 2. Štenclová Anita 46      
3. Dobešová Pavlína  2 3. Zajíčková Tereza  20      
      4. Semrádová Eliška 10      
        Šedová Adéla 10      
      5. Povondrová Kristýna  2      

                                                                                         

 Král střelců podzim 2013  

 
               
  Ročník 2003 Body   Ročník 2004 Body   Ročník 2006 Body
1. Němec Matyáš  18 1. Anaškin Ignác  12 1. McMenamin Tomas   18
2. Tříska Filip  14 2. Polovko David  20 2. Ruperez Gabriel    7
3. Schuster Adam  10 3. Marotta Tobias   5 3. Hrabovský Max    4
  Sazonov Andrej  10 4. Klvaňa Štěpán   4      
4. Koutný Jáchym   4             
                 
  Ročník 2002 Body   Ročník 2004 Body   Ročník 2005  Body
1. Himmel Matyáš 12 1. Poděbradský Jan 55   I. kategorie  
2. Hejlek Jan  8 2. Cajthaml Tomáš 54 1. Kramosil Mikuláš  80
3. Hrbáček Michal  2 3. Krýsl Matyáš 44 2. Strmiska Jan  32
      4. Přibyl David 42 3. Veselý Marek   8
      5. Ordnung Maxmilian 38   II. kategorie  
      6.. Izotov Alex  32 1. Mésl Jan 10
      7. Bláha Tomáš 30 2. Takmazyan Vladimír  8
        Dvořák Petr 30 3. Kernický Max  4
      8. Urbanec Matěj 28      
      9. Palkovský Ondřej 22      
      10. Javůrek Martin 10      
      11. Linke Kryštof  6      

 

Ocenění hráče týmu jaro 2013

Bílí - Anita Štenclová

Červení - Lucie Toušková

Modří - Petr Dvořák

Žlutí - Kryštof Linka

Největší zlepšení

Bílí - Zuzana Hurychová

Červení - Nikola Motlová

Modří - Jáchym Koutný

Žlutí - Alex Izotov

Nejmladší

Lucie Rücková a Tomáš Poděbradský

Slalom

1. Žlutí - 4 body

2.Červení - 5 bodů

   Modří - 5 bodů

3. Bílí - 6 bobů

Děvčata - Královna střelkyň                                                                                        

                 
  Ročník 2003 Body   Ročník 2004 Body   Ročník 2005 Body
1. Kuboušková Klaudie 30 1. Vydrová Luisa 42 1. Hrdinková Adéla  2
2. Jonáková Tereza 24 2. Semrádová Eliška 28   Šubová Aneta  2
3. Babická Věra  6 3. Šedová Adéla 14      
  Brablcová Diana  6 4. Zajíčková Tereza 12      
  Pospíšilová Lucie  6 5. Ndiaye Amálie 10      
4. Hamplová Adéla  4   Štenclová Anita 10      
  Toušková Lucie  4            
5. Holubcová Agáta  2            
  Lebicová Dominika  2            

 

Chlapci - Král střelců

                 
  Ročník 2003 Body   Ročník 2004 Body   Ročník 2005 Body
1. Weig Jakub 64 1. Semrád Jakub 58 1. Veselý Marek  8
2. Holakovský Radek 36 2. Cajthaml Tomáš 16 2.  Himmel Tobiáš  6
3. Ustinov Nikita 12 3. Krýsl Matyáš 14 3. Ruperez Gabriel  4
  Wutz Nicolas 12   Ordnung Max 14 4. Vávra Zbyněk  2
4. Koutný Jáchym  4 4. Palkovský Ondřej 12      
5. Lederer Jan  2 5. Poděbradský Jan 10      
  Schuster Adam   2 6.  Linka Kryštof  8      
      7. Dvořák Petr  6      
        Izotov Alex  6      
      8. Urbanec Matěj  4