V. turnaj začátečníci a mírně pokročilí - vítězí Modrožlutí

Žlutí - Procházka Martin, Vondrka Josef, Hodboď Jáchym, Jerkov Akeksandr, Podušková Lucie

Modří - Šalkovičová Martina, Boháč Daniel, Galbová Kateřina, Misíková Anežka

Zlatí - Kouřimský Jiří, Khandetskyy Gríša, Bláha David, Chlustinová Sofie

Modro-žlutá - Kotrbová Marie, Aksamit Daniel, Kramosilová Anetka, Mavčiči Luka

Bílá - Smělý Dominik, Strmiska Vítek, Křístková Eva, Ivankovič Nikola

Nesquik.- Pázler Adam, Timko Janko, Římková Eliška, Novotná Jana

 
                 
  Žlutí Modří  Zlatí  Modžl Bílá Nesquik Body Pořadí
Žlutí x 4:2 5:6 0:2 0:2 2:0 7 3.
Modří  2:4 x 2:4 0:12 2:0 3:1 7 3.
Zlatí  6:5 4:2 x 0:4 0:2 4:0 8 2.
Modžl 2:0 12::0 4:0 x 6:4 8:0 10 1.
Bílá 2:0 0:2 2:0 4:6 x 6:2 8 2.
Nesquik 0:2 1:3 0:4 0:8 2:6 x 5 4.
 
 

V. turnaj 3x3 pokročilí - vítězí Bílí na vzájemný zápas s Červenými

Zlatí - Žejdl Matěj, Petrovichev Vasja, Palkovský Ondřej

Bílí - Vydrová Luisa, Petrovková ktristýna, Krausová Vendula

Bílomodří - Kramosil Mikuláš, Skřivánek František, Bláha Tomáš

Modrří- Chlustinová Sára, Hrdinková Adéla,, Zajíčková Tereza, Malá Tereza

Oranžoví - Dvořák Petr, Polovko David, Macháček Jakub

Žlutí - Šedová Adéla, Semrádová Eliška, Stejskalová Kristýna

Červení - Vojtíková Veronika, Krausová Johana, Šubová Aneta

Nesquik - Brzobohatý Richard, Cajthaml Tomáš, Skřivánek Vašek

T.modří - Strmiska Jan, Štumpa Diego, Semrád Jakub

Žlutomodří - Urbanec Matěj, Veselý Marek, Timko Fero

                         
 

Zlatí

Bílí  Bílomo Modří

Oranžoví

Žlutí

Červení Nesquik T.modří Žlutomo Body Pořadí

Zlatí

    x  x x 10:4 6:4 0:6 2:6 8:7 6:10 6:2 11 4.
Bílí  x     x 6:2 16:2 12:2 6:8 8:6 8:4 x 12:0 13 1.
Bílomodří x 2:6     x x 6:2 2:8 4:6 2:4 2:8 8:0 9 5.
Modří 4:10 2:16 x     x 2:4 2:8 0:10 2:6 2:10 x 7 6.

Oranžoví

4:6 2:12 2:6 4:2        x x x 2:6 2:14 8:0 9 5.

Žlutí

6:0 8:6 8:2 8:2 x      x  4:6 x 4:10 8:0 12 3.
Červení 6:2 6:8 6:4 10:0 x 6:4      x  x 5:4 8:4 13 2.
Nesquik 7:8 4:8 4:2 6:2 6:2 x x     x  4:2 6:2 12 3.
T.modří   10:6 x 8:2 10:2 14:2 10:4 4:5 2:4       x x 12 3.
Žlutomo 2:6 0:12 0:8 x 0:8 0:8 4:8 2:6 x x 7 6.

 

 
 
 
IV. turnaj začátečníci a mírně pokročilí - vítězí Červení

Žlutí - Šeflová Kristýna, Vonderka Josef, Štrauchová Julie, Ivankovič Nikola

Modří Špinková Nela, Daniel Lang, Jan Mésl, Anežka Misíková

Zlatí - Vítek Strmiska, Podušková Lucie, Porebni Ilja, Procházka Martin

T.modří - David Bláha, Timko Janko, Mavčič Luka, Jáchym

Červení - Kříštková Eva, Šalkovičová Martina, Eliška Řínková, Diego

Nesquik.- Pázler Adam, Kouřimský Jiří, Khadetskyy Gríša, Srb Václav

 
                 
  Žlutí Modří  Zlatí  T.modří Červení  Nesquik Body Pořadí
Žlutí x 6:16 4:0 4:2 2:6 2:0 8 2.
Modří  16:6 x 6:2 4:2 0:4 9:10 8 2.
Zlatí  0:4 2:6 x 0:2 0:16 0:4 5 4.
T.modří 2:4 2:4 2:0 x 2:0 4:2 8 2.
Červení  6:2 4:0 16:0 0:2 x 8:6 9 1.
Nesquik 0:2 10:9 4:0 2:4 6:8 x 7 3.

 

 
IV. turnaj pokročilí - vítězí Bílí

Žlutí - Brzobohatý Richard, Strmiska Jan, Vít Šefl

Modří Adéla Hrdinková, Nikola Motlová, Adéla Šedová

Bílí Tereza Malá, Tereza Zajíčková, Marie Kotrbová

Zlatí - Aneta Šubová, Eliška Žejdlová, Veronika Vojtíková

T.modří - Žejdl Matěj,Václav Skřivánek, Štěpán Hošek

Červení - Vendula Krausová, Eliška Semrádová, Aneta Kramosilová

Oranžoví.- Marek Veselý, Max Hrabovský, Jakub Macháček

                   
  Žlutí Modří Bílí Zlatí TM.modří Červení Oranžoví Body Místo
Žlutí x 2:10 4:14 4:6 10:2 2:10 8:2 8 5.
Modří 10:2 x 10:12 2:8 18:14 10:18 18:2 9 4.
Bílí 14:4 12:10 x 10:8 10:6 10:7 14:4 12 1.
Zlatí 6:4 8:2 8:10 x 18:8 12:4 18:0 11 2.
TM.modří 2:10 14:18 6:10 8:18 x 10:12 14:4 7 6.
Červení 10:2 18:10 7:10 4:12 12:10 x 16:2 10 3.
Oranžoví 2:8 2:18 4:14 0:18 4:14 2:16 x 6 7.
 
 
III. turnaj - Začátečníci a mírně pokročilí -  vítězí Žlutí
 
Žlutí - Motlová Nikola, Petrovicher Vasja, Ivanković Nikola
Červení - Mavčič Luka, Petrák Ondřej, Ismail Karim
Modří - Misíková Anežka, Petrák Toník, Kramosilová Anetka, Podušková Lucie
Bílí - Timko Janko, Kříštková Eva, Mésl Jan, Chlustinová Sofie
Modrožlutí - Kouřimský Jiří, Khandetskyy Gríša, Fryc Vincent
Nesquik - Vlček adam, Urbanová Katka, Vonderka Josef, Bartáček Šimon
Zlatí - Nigrini Sára, Strmiska Vítek, Timková Alenka, Pěkná Lenka
Oranžoví - Boháč Daniel, Macháček Jakub, Pázler Adam, Bláha David
 
 
                     
  Zlatí Bílí  Nesquik Oranžoví Žlutí Červení Modrožlutí Modří Body Pořadí
Zlatí x 0 : 2 2 : 0 x 0 : 6 0 : 4 0 : 1 2 : 0 8 3.
Bílí  2 : 0  x 5 : 4 2 : 6 x 2 : 0 14 : 2 0 : 4 10 2.
Nesquik 0 : 2 4 : 5  x 0 : 8 0 : 8 x 3 : 2 7 : 6 8 3.
Oranžoví x 6 : 2 8 : 0   x 2 : 10 0 : 4 6 : 2 8 : 0 10 2.
Žlutí 6 : 0 x 8 : 0 10 : 2   x 14 : 0 10 : 0 6 : 2 12 1.
Červení 4 : 0 0 : 2 x 4 : 0 0 : 14  x 4 : 0 6 : 2 10 2.
Modrožlutí 1 : 0 2 : 14 2 : 3 2 : 6 0 : 10 0 : 4  x x 7 4.
Modří  0 : 2 4 : 0 6 : 7 0 : 8 2 : 6 2 : 6  x x 7 4.
 
III. turnaj - Pokročilí -  vítězí Žlutí
 
Žlutí - Kramosil Mikuláš, Srb Václav, Veselý Marek, Timko Ferko
Červení - Krausová Vendula, Mastná Tereza, Hejkalová Markéta, Šedová Adéla
Modří - Štefl Vítek, Polovko David, Hrubec Pavel, Makmudov Tagir
Modrožlutí - Hošek Ďtěpán, Brzobohatý Richard, Bláha Tomáš, Skřivánek Vašek
Modrá - Žejdklová Eliška, Zajíčková Treza, Krausová Johana, Šubová Anetka
Nesquik - Stejskalová kristýna, Neschaeva Saša, Hrdinková Adéla, Vojtíková Veronika
Zlatí - Dubjaková Sandra, Kazhu Anna, Petrovková Kristýna, Lekran Deniz

T.modrá - Žejdl Matěj, Urbanec Matěj, Hrabovský Max, Hůserek Mikuláš

 
                     
  Zlatí Modrá Nesquik Modří Žlutí Červení Modrožlutí Tmodrá Body Pořadí
Zlatí     x 8 : 12 8 : 9 x 4 : 5 x 2 : 10 4 : 16 5 6.
Modrá 12 : 8   x 6 : 10 x 8 : 12 4 : 5 x 6 : 8 6 5.
Nesquik 9 : 8 10 : 6    x 10 : 12 x 6 : 7 4 : 8 x 7 4.
Modří x x 12 : 10 x 6 : 12 6 : 16 2 : 0 6 : 4 8 3.
Žlutí 5 : 4 12 : 8 x 12 : 6  x x 6 : 4 12 : 4 10 1.
Červení x 5 : 4 7 : 6 16 : 6 x  x 2 : 0 2 : 4 9 2.
Modrožlutí 10 : 2 x 8 : 4 0 : 2 4 : 6 0 : 2 x x 7 4.
Tmodrá 16  : 4 8 : 6 x 4 : 6 4 : 12 4 : 2 x   x 7 4.
 
 
 
 
II. turnaj  - Začátečníci a mírně pokročilí -  vítězí Bílí
 
Žlutí - Podušková Lucie, Daniel Aksamit, Ondřej Petrák, Kristýna Stejskalová
Červení - Jan Tiel, Antonín Petrák, Nikola Motlová, Vít Strmiska
Modří - Jan Mésl, Lucie Michutová, Frnatišak Skřivánek, Nela Špirková
Bílí - David Bláha, Martina Šalkovičová, Jakub Macháček, Vasja Petrovicher
 
             
  Žlutí Červení Modří Bílí Body Pořadí
Žlutí     x  2: 6
 2: 0
 8 : 4
 0 : 4
 0 : 8
 8 : 4
  8    3.
Červení  6 : 2
 0 : 2
    x  4 : 8
 6 : 8
 0 : 2
 0 : 2
  7    4.
Modří  4 : 8
 4 : 0
 0 : 4
 8 : 6
   x  0 : 6
 2 : 0
 9    2.
Bílí   8 : 0
 4 : 8
  2 : 0
 2 . 0
 6 : 0
 0 : 2
   x   10    1.
 
 

II. turnaj 3x3 pokročilí - vítězí modří

Zlatí - Šedová Adéla, Lekran Deniz, Strmiska Jan

Bílí - Mastná Tereza, Hurychová Zuzana, Petrovková Kristýna

Modří - Kramosil Mikuláš, Grenken Henri, Skřivánek Václav

Oranžoví - Brzobohatý Richard, Hrabovský Max, Krýsl Matyáš

Žlutí - Linke Kryštof, Štefl Vít, Hůserek Mikuláš

Červení - Dubjaková Sandra, Hrdinková Adéla, Kramosilová Anetka, Šubová Anetka

Nesquik- Hejkalová Markéta, Veselý Marek, Zajíčková tereza, Kotrbová Maruška

 

                   
  Modří Oranžoví Zlatí Červení  Žlutí Nesquik Bílí  Body Pořadí
Modří   x  6 : 8
 8 : 6
 4 : 2
10 : 11
10 : 4
18 : 4
 6 : 4
 8 : 4
 6 : 2
14 : 8
 6 : 2
14 : 4
 22  1.
Oranžoví  8 : 6
 6 : 8
  x   4 : 10
  8 : 10
 8 : 0
 4 : 0
 6 : 4
 0 : 8
  4 : 6
10 : 2
10 : 6
12 : 10
18  5.
Zlatí 2 : 4
11: 10
10 : 4
10 . 8
   x   8 : 4
 8 : 2
10 : 6
2 : 4
6 : 2
8 : 2
 4 : 6
12 : 10
21  2.
Červení  4 : 10
4 : 18
0 : 8
0 : 4
4 : 8
2 : 8
  x 6 . 16
2 : 6
 6 : 2
 6 : 4
10 : 8
9 :10
19  4.
Žlutí 4 : 6
4 : 8
4 : 6
8 . 0
6 : 10
4 . 2  
16 : 6
6 : 2
 x 10 : 0
10 : 0
10 : 2
14 . 4
20   3.  
Nesquik 2 : 6
8 : 14
6 : 4
2 : 10
2 : 6
2 : 8
2 : 6
4 : 6
0 : 10
0 : 10
  x 2 : 4
0 : 10
13  7. 
Bílí  2 : 4
4 : 14
6 : 10
10 : 12
6 : 4
10 : 12
8 : 10
10 : 9
2 : 10
4 : 14
4 : 2
10 : 0
 x 16 6.
 
 
 
 
I. turnaj  - Začátečníci a mírně pokročilí -  Modří vítězí
 
Žlutí - Misiková Anežka, Antonín Petrák, Strmiska Vítek, Kramosilová Anetka
Červení - Skřivánek Vašek, Petrák Ondřej, Hrdinková Adélka, Stejskalová Kristýna, Ivaškovič Jakub
Nesquik - Mavčič Luka, Zubin Marek, Vlček Adam, Pázler Adam, Takmazyan Vláďa
Modří - Hrubec Pavel, Ivaškovič David, Rakovič Dan, Ester Nigrini
Bílí - Mésl Jan, Bláha David, Hejkal Petr, Kouřimský Jiří
 
               
  Žlutí Červení Nesquik Modří Bílí Body Pořadí
Žlutí     x 2 : 10 2 : 6 2 : 4 6 : 4   5    3.
Červení 10 : 2     x 2 : 0 7 : 8 4 : 0   7    2.
Nesquik  6 : 2  0 : 2      x 0 . 4 0 : 2   5    3.
Modří  4 : 2  8 : 7 4 : 0    x 6 : 0   8    1.
Bílí  4 : 6  0 : 4 2 : 0 0 : 6    x   5    3.

 

I. turnaj 3x3 pokročilí - vítězí Červení (rozhodl vzájemný zápas)

Zlatí - Strmiska Jan, Přibyl David, Dvořík Petr

Bílí - Zajíčková Tereza, Petrovková ktristýna, Nechaeva Aleksandra

Černí - Krausová Vendula, Krausová Johana Hrabovský Max

Modrří- Ruperez Gabriel, Linke Kryštof, Gerken Henri

Oranžoví - Brzobohatý Richard, Hůserek Mikuláš, Urbanec Matěj

Žlutí - Veselý Marek, Bláha Tomáš, Klvaňa Štěpán

Červení - Vojtíková Veronika, Gribina Draia, Lekran Deniz

Zelení - Malá Tereza, Motlová Nikola, Hejkalová Markéta

T.modří - Polovko David, Wutz Nikolas, Makmudov Tagir

                       
  Zlatí Bílí  Černí Modří Oranžoví Žlutí Červení Zelení T.modří Body Pořadí
Zlatí     x  4 : 10  8 : 2 12 : 6 16 : 10 14 :  4   6 : 8 18 :  6   4 : 6 13   3.
Bílí  10 :  4     x  6 : 7  4 :  8  4 : 20   6 : 4  6 : 10 12 : 10   4 : 6 11   4.
Černí   2 : 8  7 : 6     x  4 : 12   2 : 8  6 : 12 16 :  4 10 :  9   6 : 8 11   4.
Modří  6 : 12  8 :  4 12 :  4     x   4 : 8  4 :  6  8 : 10 10 : 12   8 : 6 11   4.
Oranžoví 10 : 16 20 : 4  8 : 2   8 : 4        x 18 : 4   4 : 5  16 : 4   8 : 6 14   2.
Žlutí   4 : 14  4 : 6 12 : 6   6 : 4  4 : 18      x  8 : 10  14 : 4   2 : 8 11   4.
Červení   8 :  6 10 : 6 4 : 16 10 :  8   5 :  4 10 :  8      x   6 :  8   4 : 2 14   1.
Zelení  6 : 18 10 : 12  9 : 10 12 : 10  4 : 16  4 : 14   8 : 6     x  6 : 12 10   5.
T.modří    6 :  4   6 : 4  8 :  6   6 :  8   6 : 8   8 :  2   2 : 4  12 :  6       x 13   3.