IV.turnaj březen 2016 - vítězí Modří

Bílá
Šalkovičová, Motlová, Dvořáčková, Galbová, Janoušková, Kramosilová, Vinklářová, Pataradisová, Šteflová, Timková
 
Modrá
Petrovichev, Macháček, Střílka, Zdrubecký, Strmiska, Timko F., Mochan D., Krämer, Mésl, Hrabovský, Timko J.
 
Žlutá
Mochan A., Strmiska J., Hůserek, Lomička, Veselý, Šimeček, Hampl, Hodboď, Procházka, Ivankovič, Strmiska V.
 
           
  Bílí Modří Žlutí Body Pořadí
Bílí X 3 : 43 12 : 18 2 3.
Modří 43 : 3 X 10 : 6 4 1.
Žlutí 18 : 12 6 : 10 X 3 2.

 

III.turnaj únor 2016 - vítězí Žlutí, ve dvojtaktech vítězí Červení

Červená
Motlová Nikola, Hrabovský Max, Šimeček Miroslav, Baštář Melichar, Timko Janko, Potužníková Zoe, Marčić Luka, Pázler Adam, Římková Eliška
 
Bílá
Kramosilová Aneta, Ivankovič,Nikola, Veselý Marek, Lomička Jakub, Zdrubecký Filip, Mochan David, Sommerová Barbora, Hampl Patrik, Porebný Ilja, Bláha David
 
Modrá
Petrovichev Vasja, Petrák Ondřej, Soukalová Markéta, Gnap Andrey, Mochan Adam, Lysov Alex, Dvořáčková Tereza, Petrák Antonín, Fryc Vincent, Janoušková Eliška
 
Žlutá
Šefl Vít, Šalkovičová Martina, Zdrubecký Vojtěch, Střílka Daniel, Timko Fero, Kadeřávek Kvído, Šeflová Kristýna, Hodboď Jáchym, Procházka Martin
 
                 
  Červení Bílí Modří Žlutí Body Pořadí Dvojtakty Pořadí
Červení X 6 :10 8 : 12 0 : 13 3 4. 3 1.
Bílí 10 : 6 X 16 : 3 8 : 10 5 2. 1 3.
Modří 12 : 8 3 : 16 X 4 : 18 4 3. 2 2.
Žlutí 13 : 0 10 : 8 18 : 4 X 6 1. 0 4.

 

II.turnaj listopad 2015 - vítězí Modří

Červená
Krausová Vendula, Kramosilová Aneta, Hrdinková Adéla, Šalkovičová Martina, Šubová Aneta, Motlová Nikola, Hurychová zuzana, Dvořáčková Tereza, Janoušková Eliška, Sommerová Barbora
 
Bílá
Veselý Marek, Srb Václav, Šimeček Miroslav, Jareš Karel, Krausová Johana, Procházka Martin, Kuskildin Emil, Porenbý Ilja, Petrák Antonín
 
Modrá
Kramosil Mikuláš, Mochan Adam, Lomička Jakub, Smělý Dominik, Strmiska Jan, Gnap Andej, Strmiska Vít, Mavčič Luka, Hodboď Jáchym, Juřica Radek
 
Žlutá
Petrovichev Vasja, Střílka Daniel, Hůserek Mikuláš, Petrák Ondřej, Zdrubecký Filip, Šimara Matěj, Sýkrora Tomáš, Fryc Vincent, Hampl Patrik, Kouřimský Jiří
 
               
  Červení Bílí Modří Žlutí Body Skore Pořadí
Červení X 0 :7 7 : 4 14 : 3 5 21:14 +7 3.
Bílí 7 : 0 X 4 : 6 10 : 6 5 21:12 + 9 2.
Modří 4 : 7 6 : 4 X 14 : 2 5 24:13 +11 1.
Žlutí 3 : 14 6 : 10 2 : 14 X 3 11:38 4.
 
 

I.turnaj říjen 2015 - vítězí Bílí

Bílí 

 Kramosilová Aneta, Šefl Vítek, Soukalová Markéta, Šimeček Miroslav, Macháček Jakub, Dvořáčková Tereza, Fryc Vincent, Janoušková Eliška, Lomička Jakub, Mavčič Luka, Střílka Daniel

Červení

Brablcová Diana, Strmiska Jan, Veselý Marek, Šalkovičová Martina, Srb Václav, Šimara Matěj, Vinklářová Anička, Galbová Kateřina, Strmiska Vítek, Zýma Tomáš

Modří

Kramosil Mikuláš, Mésl Jan, Motlová Nikola, Jareš Karel, Smělý Dominik, Prebný Ilja, Kuskildin Emil, Hodboď Jáchym, Šeflová kristýna, Pázler Adam, Gnap Andrej

Zlatá

Hrabovský Max, Laversová Natálie, Petrák Ondřej, Hurychová Zuzana, Petrovichev Vasja, Petrák Antonín, Sýkora Tomáš, Juřica Radek, Zdrubekcý Filip, Procházka Martin, Potužníková Zoe

 

             

 

Bílá

Červená

Modrá

Zlatá

Body

Pořadí

Bílá

x

13 : 0
14 : 2

8 : 6
14 : 6

4 : 0
5 : 2

12

1.

Červená

0 : 13
2 : 14

x

4 : 6
0 : 7

5 : 4
2 : 4

7

4.

Modrá

6 : 8
6 : 14

6 : 4
7 : 0

x

5 : 0
12 : 0

10

2.

Zlatá

0 . 4
2 : 5

4 : 5
4 : 2

0 : 5
0.:12

x

7

3.

 

IV.turnaj březen 2015 - vítězí Bílí a Modří

Tento turnaj byl na rozehrání po prázdninovém volnu a přípravný na dohrávky soutěží, které nás v březnu čekají.     ¨

Bílí v několika utkání porazili Červené 42 : 28, Modří zvítězili nad Žlutými 26 : 22                                                                                                                       

Bílí 

Cajthaml, Urbanec, Polovko, Brzobohatý, Bláha, Semrád, Kramosil, Palkovský, Skřivánek, Diego, Macháček, Strmiska, Skřivánek, Petrovichev, Veselý 

Červení

Vojtíková, Šedová, Semrádová, Šubová, Hrdinková, Vydrová, Zajíčková, Malá, Kramosilová, Krausová, Kotrbová, Křístková, Novotná, Šalkovičová

Žlutí

Kleibelová, Šťastná, Šubová, Kyselá, Dudáčková, Petrovková, Krausová, Němec, Suchánek, Janota

Modří

Jarošová, Cabálková, Žabkovská, Brablcová, Brzobohatá, Chlustinová, Lhotáková, Žejdl, Tříska, Makmudov

III.turnaj leden 2015 - vítězí na skóre Bílí

               
  Bílá Žlutá Modrá Červená Body Skóre Pořadí
Bílá x 15 : 16
12 : 6
7 : 10
15 : 9
12 : 10
12 : 6
10 73 : 57 1.
Žlutá 16 : 15
6 : 12
x 15 : 11
10 : 14
16 : 8
10 : 6
10 73 : 66 2.
Modrá 10 : 7
9 : 15
11 : 15
14 .10
x 15 : 4
8 : 7
10 67 : 58 3.
Červená 6 . 12
10 : 12
8 : 16
6 : 10
4 : 15
7 .:8
x 6 41 : 73 4.

Bílí 

 Vojtíková, Šubová A., Malá, Krausová V., Kotrbová, Vydrová, Kramosilová, Semrádová, Šedová 

 Žlutí 

Timko F., Linke, Novotná, Veselý, Tříska, Kyselá, Kuboušková, Krausová J.

Modří

Cajthaml, Šubová K., Jonáková, Chlustinová S., Strmiska, Makmudov, Motlová, Jarošová

Červení

Kramosil, Petrovková, Kleibelová, Lhotáková, Brzobohatý, Šalkovičová, Němec, Timko J.

 

 

                                                                                     

 

II.turnaj listopad 2014 - vítězí Žlutí

             
  Červení Bílí Modří Žlutí Body Pořadí
Červení X 12 : 15 5 : 12 13 : 15 3 4.
Bílí 15 : 12 X 8 : 26 14 : 24 4 3.
Modří 12 : 5 26 : 8 X 8 : 12 5 2.
Žlutí 15 : 13 24 : 14 12 : 8 X 6 1.

 

 

Červení:

Babická Věra, Šedová Adéla, Zajíčková Tereza, Petrovková Kristýna, Krausová Vendula, Motlová Nikola,  Kramosilová Aneta,  Masná Tereza, Lhotáková Anna, Žejdlová Eliška

Bílí

Semrádová Eliška,Vojtíková Veronika, Krausová Johana, Erkan Deniz, Hrdinková Adéla, Šubová Aneta,Hejlková Markéta,  Kleibelová Alena, Kazhu Anna

 Modří

Bláha Tomáš, Němec Matyáš, Tříska Filip, Kramosil Mikuláš, Brzobohatý Richard, Polovko David, Suk Vojtěch, Žejdl Matěj, Suchánek Matěj

Žlutí

Cajthaml Tomáš, Urbanec Matěj, Dvořák Petr, Wutz Nicholas, Linke Kryštof, Veselý Marek, Makmudov Tagir, Janota Filip, Ledere Jan

 

I. turnaj září 2014 - vítězí Modří - gratulujeme!!

 
           
  Červení Žlutí Modří Body Pořadí
Červení        x 10 : 17
  5 : 13
13 : 11
  6 : 22
    5        3.
Žlutí 17 : 10
13 :  5
      x 13 : 14
11 : 12
    6        2.
Modří 11 : 13
22 :  6
14 : 13
12 : 11
      x     7            1.

Červení:

Jarošová Magdaléna,  Zajíčková Tereza, Krausová Vendula,  Kramosilová Aneta, Semrádová Eliška, Vojtíková Veronika, Krausová Johana, Dubjaková Sandra, Hrdinková Adéla, Stejskalová Kristýna

 

 Modří

Ordnung Max, Přibyl David, Palkovský Ondřej, Bláha Tomáš, Tříska Filip, Kramosil Mikuláš, Klvaňa Štěpán, Brzobohatý Richard, Hrabovský Max,Gerken Henri, Šefl Vít

 

Žlutí

Cajthaml Tomáš, Urbanec Matěj, Dvořák Petr, Krýsl Matyáš, Koutný Jáchym, Wutz Nicholas, Linke Kryštof, Veselý Marek, Ruperez Gabriel, Makmudov Tagir

 

Výsledky sezóna 2013 -14

 

             
  Červení Bílí Žlutí Modří   Body Pořadí
Červení

 

X

14 : 15

20 : 14

14 : 32

10 : 14

22 : 18

16 : 12

26 :  8

32 : 24

18 : 19

13 : 16

22 : 10

18 . 24

28 : 17

20 : 16

16 : 10

    

 

23

    



2.
Bílí

15 : 14

14 : 20

32 : 14

14 : 10

18 : 22

 

X

19 : 18

14 : 22

27 : 25

24 : 16

8 : 22

22 : 18

14 : 38

22 : 20

33 : 10

16 : 6

    


25
   


1.
Žlutí

12 : 16

 8 :  26

24 : 32

19 : 18

16 :13

18 : 19

22 : 14

25 : 27

16 : 24

22 : 8

 

X

10 : 8

12 : 18

27 : 28

30 : 14

20 : 8

    



22
     



3.
Modří

10 : 22

24 : 18

27 : 28

16 : 20

10 : 16

18 : 22

38 : 14

20 : 22

10 : 33

6 : 16

 8 : 10

18 : 12

28 : 27

14 : 30

8 : 20

  

X


    


20
      



4.

 

Červení

Votavová, Dobešová, Šubová K., Babická, Brablcová, Jonáková, Vydrová L., Zajíčková, Hurychová, Lhotáková, Petrovková, Kotrbová, Chlustilová, Kuboušková,  Šubová A., Žabkovská

Bílí

Čížková, Kleibelová, Brzobohatá, Vondráková,  Reitmajerová, Semrádová, Šedová, Štenclová, Hrdinková, Krausová J. + V., Dudáčková, Malá, Vojtíková, Dubjaková, Cabálková, Šťastná

Žlutí

Himmel M., Sazenov, Suchánek, Tříska, Dvořák, Urbanec, Cajthaml, Přibyl, Linke, Ruperez, Janota, Semrád, Prošek, Hrbáček, Strmiska, Kramosil, Petrykin, Nelson, Barák

Modří

Hrubant, Ondráček, Wutz, Ordnung, Koutný, Poděbradský J., Palkovský, Krýsl, Hejlek, Schuster, Bláha T., Milota, Bezstarosta,  Suk, Javůrek, Veselý, Izotov, Brzobohatý,Klvaňa, Anaškin, Weig, Němec

 

Výsledky Jaro 2013

 

             
  Zlatí Černí Fialoví Zelení   Body Pořadí
Zlatí

      X

26 : 8

17 : 16

24 : 6

8 : 18

26 : 27

14 : 20

     6

     2.
Černí

8 : 26

16 : 17

      X

43 : 8

21 : 24

14 : 13

32 : 41

     4      3.
Fialoví

6 : 24

18 : 8

8 : 43

24 : 21

      X

26 : 10

16 : 51

     6       2.
Zelení

27 : 26

20 : 14

13 : 14

41 : 32

10 : 26

51 : 16

     X

     8       1.

 

 

Družstva: 

Fialoví: Brzobohatá, Kleibelová, Čížková, Cabálková, Votavová, Šubová K., Dobešová, Šťastná, Binderová, Vydrová J., Rabasová, Luňáčková

 

Zlatí: Vrbická, Koubová, Rišková, Kopecká, Trávníčková, Slámová, Sekyrová, Farkašová H. +A., Polánková B.+K., Boušová L., Boušová K.

 

Zelení:  Himmel M., Köneke F., Hampl, Shymon, Zděradička, Suchánek, Šercl, Hrubant, Ramiréz, Nelson, Vítů, Suchý, Müller,  Bláha Š., Krýsl K.

 

Černí: Petrov, Makmudov, Prochorskij, Tyshivskyy, Vítů A., Nechvátal, Brablc, Skřička + Barandov