VII. turnaj duben 2016 za podpory Magistrátu HL. města Praha v rámci projektu Evropské hlavní město sportu 2016

VII. turnaj duben 2016 začátečníci - vítězí na vzájemné zápasy Zlatí

 
Zlatá - Sýkora T., Petříček, Vinklář Vik., Bartáček
Červení - Potužníková, Lomičková, Římková, Pataradisová
Modrá - Šeflová, Lounová, Puflerová, Bílková S.
Bílí - Janoušková, Uhríková, Bílková, Neumarová
Žlutí - Dvořáčková, Bláhová, Vinklářová, Jakoušová
Nesquick - Hodboď J., Daněk, Barák, Macek, Petrák A.
Oranžová - Hrabavest, Vinklář Voj., Kramer, Šalkovič, Fryc
Modrá -  Lysov, Sýkora M., Hampl, Bukovjan
 
 
                     
  Zlatá  Červení  Modrá Bílí  Žlutí Nesquick Oranžová Modrá Body Pořadí
Zlatá  x 6:2 0:6 4:0 6:4 2:0 6:2 8:2 13 1.
Červení 2:6 x 6:4 4:0 4:6 6:0 0:2 6:2 11 4.
Modrá 6:0 4:6 x 0:10 0:10 0:2 2:4 4:0 9 7.
Bílí  0:4 0:4 10:0 x 4:6 2:8 0:2 4:2 9 6.
Žlutí 4:6 6:4 10:0 6:4 x 10:2 10:0 10:2 13 2.
Nesquick 0:2 0:6 2:0 8:2 2:10 x 0:2 8:6 10 5.
Oranžová 2:6 2:0 4:2 2:0 0:10 2:0 x 4:0 12 3.
Modrá 2:8 2:6 0:4 2:4 2:10 6:8 0:4 x 7 8.

 

VII. turnaj duben 2016 pokročilí - vítězí Nesquick

Zlatá - Zdrubecký, Petrák, Khandetský, Šimara
Modrá - Lomička, Šalkovičová, Procházka, Veselý
Nesquick - Petrovichev, Hůserek, Mochan, Bláha
Modrá -  Macháček, Gnap, Machan D., Vondrka
Žlutá-Střílka,Ivanković, Hrabovský, Mésl
 
               
  Zlatá  Modrá  Modrá Nesquick Žlutá Body Pořadí
Zlatá  x 4:10
2:4
8:10
4:6
6:12
10:15
10:12
4:6
8 5.
Modrá
 
10:4
4:2
x 8:6
2:10
4:6
0:4
4:6
4:6
11 4.
Modrá 10:8
6:4
6:8
10:2
x 2:10
6:12
4:6
8:4
12 3.
Nesquick 12:6
15:10
6:4
4:0
10:2
12:6
x 8:2
4:2
16 1.
Žlutá 12:10
6:4
6:4
6:4
6:4
4:8
2:8
 2:4
x 13 2.

 

VI. turnaj březen 2016 za podpory Magistrátu HL. města Praha v rámci projektuEvropské hlavní město sportu 2016

VI. turnaj březen 2016 začátečníci vítězí Žlutí

Červená - Galbová, Lounová, Bílková Stela, Veselá Vanesa
Modrá - Šeflová kristýna, Vinklářová Anička, Jakoušová Klára, Bílková Sára
Bílá - Uhríková Kvetka, Janoušková Eliška, Timková Elenka, Pataradisová Anna
Zlatá -  Hampl Patrik, Darold Grabovec, Daněk Jan, Dražák Prokop
Žlutá -Lomičková Eliška, Neumarová Kamila, Kraus Štěpán, Bukovjan Vítek
Nesquik - Fryc Vincent,Hodboď Sebastian, Macek Vašek, Zajíček Ondřej
Oranžová -Hodboď Jáchym, Kämer Max, Sýkora Marek, Sýkora Tomáš
 
                   
  Oranžová Bílá Modrá Červená Žlutá Zlatá Nesquik Body Pořadí
Oranžová x 8:0 4:0 8:4 0:2 6:0 0:2 10 2.
Bílá 0:8 x 6:4 2:4 0:4 2:4 0:2 7 5.
Modrá 0:4 4:6 x 0:6 0:2 0:2 6:2 7 5.
Červená 4:8 4:2 6:0 x 0:8 4:2 2:0 10 2.
Žlutá 2:0 4:0 2:0 8:0 x 8:0 2:0 12 1.
Zlatá 0:6 4:2 2:0 2:4 0:8 x 6:8 8 4.
Nesquik 2:0 2:0 2:6 0:2 0:2 8:6 x 9 3.
 

VI. turnaj březen 2016 pokročilí - vítězí na vzájmné zápasy Zlatí

Zlatá - Hůserek Mikuláš, Lomička Jakub, Mésl Jan, Motlová Nikola
Modrá - Šalkovičová Martina, Šimara Matěj, Strmiska Jan, Šefl Vít
Červená - Petrovichev Vasja, Mochan Adam, Macháček Jakub, Mochan David
Modrožlutá -  Hrabovský Max, Veselý Marek, Strmiska Vít, Zdrubecký Filip
Bílá - Ivankovič Nikola, Timko Jan, Procházka Martin, Střílka Daniel
 
               
  Zlatá  Modrá Červená Modrážlutá Bílá Body Pořadí
Zlatá  x 4:0
6:4
6:2
6:2
10:0
8:10
2:6
2:4
13 1.
 Modrá  0:4
4:6
x 12:4
2:10
6:4
16:12
6:8
8:4
12 3.
Červená 2:6
2:6
4:12
10:2
x 12:2
6:4
4:0
12:2
13 2.
Modrážlutá 0:10
10:8
4:6
12:16
2:12
4:6
x 8:6
10:12
10 4.
Bílá 6:2
4:2
8:6
4:8
0:4
2:12
6:8
12:10
x 12 3.

V. turnaj únor 2016 začátečníci 

vítězí Nesquik nad Červenými vzájemným zápasem

Červená - Veselá Vanesa, Jakoušová Klára, Dvořáčková Tereza, Uhríková Kvetka
Modráholky - Janoušková Eliška, Bílková Stela, Potužníková Zoe, Neumarová Kamila
Bílá - Lomičková Eliška, Pilaričová Elenka, Nigridi Sára, Šeflová Kristýna
Zlatá -  Vinklář Vojtěch, Hrabavets Garold, Macek Václav, Hodboď Jáchym, Kadeřávek Kvído
Hvězdná- Domkář Jan, Petrák Antonín, Sýkora Tomáš, Fryc Vincent
Žlutá- Lysov Alex, Marčić Luka, Zajíček Ondřej, Hodboď Sebastian
Nesquik- Římková Eliška, Uhríková Kvetka, Bílková Sára, Lounová Barbora
Modrobílí- Pázler Adam, Sýkora Marek, Bukovjan Vítek, Hampl Patrik
 
                     
  Červená Modráh Bílá Zlatá Hvězdná Žlutá Nesquik  Mobílí Body Pořadí
Červená x 2:0 8:4 4:2 4:0 6:0 8:12 2:4 12 2.
Modráh 0:2 x 8:6 4:0 10:12 2:4 2:6 4:6 9 5.
Bílá 4:8 6:8 x 8:10 4:6 4:2 4:0 6:2 10 4.
Zlatá 2:4 0:4 10:8 x 0:4 0:4 0:2 8:6 9 5.
Hvězdná 0:4 12:10 6:4 4:0 x 0:4 2:4 6:8 10 4.
Žlutá 0:6 4:2 2:4 4:0 4:0 x 6:2 2:8 11 3.
Nesquik 12:8 6:2 0:4 2:0 4:2 2:6 x 4:0 12 1.
Modrobílí 4:2 6:4 2:6 6:8 8:6 8:2 0:4 x 11 3.
 
 

V. turnaj únor 2016 pokročilí - vítězí Modří

Zlatá- Zdrubecký Vojtěch, Lomička Jakub, Smělý Domini, Veselý Marek
Modrá - Petrák Ondřej, Ivanković, Nikola, Zdrubecký Filip, Gnap Andrej
Oranžová- Šimeček Miroslav, Mochan David, Procházka Martin, Střílka Daniel
Světle modrá-  Hrabovský Max, Bláha David, Maochan Adam, Petrovichev Vasja, Vondrka Josef
Bílá - Kramosilová Aneta, Soukalová Markéta, Šalkovičová Martina, Motlová Nikola
 
               
  Modrá  Zlatá  Oranžová Modrá Bílá Body Pořadí
Modrá  x 8:6
6:8
12:2
4:2
6:4
6:8
2:10
4:2
13 1.
 Zlatá  6:8
8:6
x 4:6
8:4
6:10
4:6
6:4
12:6
12 2.
Oranžová 2:12
2:4
6:4
4:8
x 6:2
4:2
6:8
6:10
11 3.
Modrá 4:6
8:6
10:6
6:4
2:6
2:4
x 2:4
6:2
12 2.
Bílá 10:2
2:4
4:6
6:12
8:6
10:6
4:2
2:6
x 12 2.

 

IV. turnaj leden 2016 začátečníci - vítězí žlutí

Bílá- Potužníková Zoe, Bílková Stela, Bílková Sára, Pataridisová Anna
Červená- Lounová Barbora, Lomičková Eliška, Neumarová Kamila, Jakoušková Klára
Nesquick- Pázler Adam, Mavčić Luka, Hrabavets Garold, Petříček Ondřej
Zlatá- Sýkora Tomáš, Sýkora Marek, Macek Václav, Špirek Oliver, Formánek Ben
Žlutá- Fryc Vincent, Beneš Sebastian, Barák Šimon, Hodboď Sebastian
Modrá- Petrák Antonín, Kadeřávek Kvído, Zajíček Ondřej, Daněk Jan


                 
  Bílá   Červená   Nesquik  Zlatá  Žlutá Modrá Body Pořadí
Bílá  x 4:2 4:6 2:4 4:8 0:2 6 4.
Červená  2:4 x 2:0 4:2 0:4 2:0 8 2.
Nesquik  6:4 0:2 x 2:0 4:18 2:4 7 3.
Zlatá  4:2 2:4 0:2 x 2:6 2:0 7 3.
Žlutá 8:4 4:0 18:4 6:2 x 2:4 9 1.
Modrá 2:0 0:2 4:2 0:2 4:2 x 8 2.
 
 

IV. turnaj leden 2016 pokročilí - vítězí Modří

Zlatá- Daniel Střílka, Martin Procházka, Tereza Dvořáčková, David Mochan
Modrá- Vasja Petrovichev, Jana Novotná, Ondřej Petrák, Marek Veselý
Nesquik- Jakub Macháček, Nikola Motlová, Gríša Khandetský, Vítek Strmiska
Červená- Martina Šalkovičová, Nikola Ivanković, Jakub Lomička,  Eliška Janoušková
Bílá- Jan Strmiska, Anetka Kramosilová, Šimon Bartáček, Tomáš Zýma
 
               
  Zlatá  Modrá  Nesquik  Červená Bílá Body Pořadí
Zlatá  x 4:10
6:8
4:2
10:8
6:10
4:2
4:18
10:12
11 3.
Modrá  10:4
8:6
x 10:4
6:4
8:6
6:4
12:2
16:0
16 1.
Nesquik  2:4
8:10
4:10
4:6
x 4:2
16:18
6:4
6:8
10 4.
Červená 10:6
2:4
6:8
4:6
2:4
18:16
x 8:6
4:6
11 3.
Bílá 18:4
12:10
2:12
0:16
4:6
8:6
6:8
6:4
  12 2.

 

III. turnaj pod záštitou Pražského basketbalového svazu a za podpory Magistrátu HL.m.Prahy v rámci Memoriálu Miroslava Škvora
 
začátečníci - vítězí Slovanka

ZŠ Weberova - Štěpán Kraus, Jan Daněk, Matias Peňalrito, Darold Grabovec

BA Sparta kluci - Sýkora Tomáš, Vinklář Vojta, Vinklář Viktor, Špirek Oliver

Slovanka -Leona Kořínková, Ema Dvořáková, Tereza Žemličková, Beata Franclová

BA Sparta děvčata -Kamila Neumarová, Eliška Lomičková, Alenka Timková, Anička Vinklářová

 
             
  ZŠ Weberova BA Sparta kluci
 
Slovanka  BA Sparta děvčata Body Pořadí
ZŠ Weberova x 8:0
2:0
0:2
2:6
8:0
6:0
10 2.
BA Sparta kluci 0:8
0:2
x 0:6
2:0
0:2
4:2
8 3.
Slovanka 2:0
6:2
6:0
0:2
x 6:0
8:0
11 1.
BA Sparta děvčata 0:8
0:6
2:0
2:4
0:6
0:8
x 7 4.
 

 

mírněpokročilí - vítězí Slovanka

BA Sparta kluci 1 - Sebastian Beneš, Alex Lysov, David Mochan, Jáchym Hodboď

BA Sparta děvčata - Piloušková Julie, Lounová Barbora, Dvořáková Tereza, Janoušková Eliška

BA Sparta kluci 2- Šimara Matěj, Juřice Radek, Bartáček Šimon, Fryc Vincent

ZŠ Barandov- Peslar Daniel, Ismail Karim, Dražák Prokop, Dvořák Šimon

BA Sparta kluci 3- Porebňja Ilja, Procházka Martin, Mavčić Luka, Avdić Aldin

Slovanka- Jarchovská Viktorka, Šritrová Markéta, Čechová Barbora, Stuchlíková Anita

ZŠ Kuncova- Sýkora Tomáš, Strmiska Vítek, Gnap Andrej, Petrák Antonín

Smíšené Slovanka, Sparta- Marková Denisa, Marková Dominika, Hampl Patrik, Bukovjan Vítek

 
             
Skupina 1 BA Sparta kluci 1  BA Sparta děvčata
 
BA Sparta kluci 2
 
ZŠ Barandov Body Pořadí
BA Sparta kluci 1  x
2:4

4:2

0:6

4

3.
BA Sparta děvčata
4:2
x
6:2

0:4

5

2.
BA Sparta kluci 2
2:4

2:6
x
0:4

3

4.
ZŠ Barandov
6:0

4:4

4:0
x
6

1.
 
             
Skupina 2 BA Sparta kluci 3 Slovanka
 
ZŠ Kuncova
 
Smíšené Slovanka, Sparta Body Pořadí
BA Sparta kluci 3 x
0:8

6:8

2:4

3

4.
Slovanka
8:0
x
6:4

4:0

6

1.
ZŠ Kuncova
8:6

4:6
x
2:0

5

2.
Smíšené Slovanka, Sparta
4:2

0:4

0:2

x

4

3.
 
 
 
             
1. - 4. místo ZŠ Barandov BA Sparta děvčata
 
Slovanka
 
ZŠ Kuncova Body Pořadí
ZŠ Barandov x
4:0

0:2

2:4

4

3.
BA Sparta děvčata
0:4
x
0:10

0:10

3

4.
Slovanka
2:0

10:0
x
6:4

6

1.
ZŠ Kuncova
4:2

10:0

4:6

x

5

2.
 
 
 
 
             
5.-8. místo BA Sparta kluci 2 BA Sparta kluci 1 
 
BA Sparta kluci 3
 
Smíšené Slovanka, Sparta Body Pořadí
BA Sparta kluci 2 x
4:2

8:0

6:2

6

5.
BA Sparta kluci 1 
2:4
x
2:0

6:4

5

6.
BA Sparta kluci 3
0:8

0:2
x
2:4

3

8.
Smíšené Slovanka, Sparta
2:6

4:6

4:2

x

4

7.


 

 

pokročilí - vítězí BA Sparta kluci 1

BA Sparta kluci 1 - Kramosil Mikuláš, Bláha David, Šimeček Mirek, Mochan Adam

BA Sparta kluci 2 - Lomička Jakub, Strmiska Jan, Macháček Jakub, Timko Janko

Ba Sparta Děvčata 1- Hurychová Zuzana, Šalkovičová Martina, Křístková Eva, Motlová Nikola

BA Sparta kluci 3 - Petrovichev Vasja, Ivankovič Nikola, Střílka Daniel, Timko Fero

Slovanka - Sirotková Žaneta, Zábranská kateřina, Weberova Natálka, Miklová Kája¨

BA Sparta kluci 4   - Hůserek Mikuláš, Smělý Dominik, Petrák Ondřej, Zdrubecký Filip

BA Sparta děvčata 2 - Kramosilová Aneta, Šubová Aneta, Sommerová Barbora, Novotná Jana

ZŠ Kuncova - Srb Václav, Veselý Marek, Khandecký Gríša, Hrabovský Max

 

 
             
Skupina 1 BA Sparta kluci 1  BA Sparta kluci 2 
 
Ba Sparta Děvčata 1 
 
BA Sparta kluci 3  Body Pořadí
BA Sparta kluci 1  x
14:0

8:2

14:4

6

1.
BA Sparta kluci 2 
0:14
x
6:4

6:8

4

3.
Ba Sparta Děvčata 1
2:8

4:6
x
12:14

3

4.
BA Sparta kluci 3 
4:14

8:6

14:12
x
5

2.
 
 
 
             
Skupina 2 Slovanka
 
BA Sparta kluci 4 
 
BA Sparta děvčata 2
 
ZŠ Kuncova Body Pořadí
Slovanka x
0:2

2:10

0:6

3

4.
BA Sparta kluci 4 
2:0
x
4:2

12:10

6

1.
BA Sparta děvčata 2
10:2

2:4
x
6:4

5

2.
ZŠ Kuncova
6:0

10:12

4:6
x
4

3.
 
 
 

           
1. - 4. místo BA Sparta kluci 1  BA Sparta děvčata 2
 
BA Sparta kluci 4 
 
BA Sparta kluci 3  Body Pořadí
BA Sparta kluci 1  x
10:0

4:2

14:4

6

1.
BA Sparta děvčata 2
0:10
x
2:4

4:8

3

4.
BA Sparta kluci 4 
2:4

4:2
x
8:2

5

2.
BA Sparta kluci 3 
4:14

8:2

2:8
x
4

3.
 
 
 
             
5. - 8. místo BA Sparta kluci 2 
 
Slovanka  ZŠ Kuncova
 
Ba Sparta Děvčata 1 Body Pořadí
BA Sparta kluci 2  x
10:0

10:8

6:4

6

5.
Slovanka
0:10
x
0:6

2:4

3

8.
ZŠ Kuncova
8:10

6:0
x
8:4

5

6.
Ba Sparta Děvčata 1
4:6

4:2

4:8
x
4

7.
 


 
 
 
II. turnaj Generali - začátečníci - vítězíNesquik

Žlutí - Hampl Patrik, Sýkora Marek, Šimara Matěj, Lounová Barbora

Modří- Sýkora Tomáš, Vinklář Vojta, Petrák Antonín, Janoušková Eliška

Zlatí - Bukovjan Vítek, Fryc Vincent, Vinklář Viktor, Vinklářová Anna

Oranžová -Avdič Alvin, Pázlet Adam, Piloušková Julie, Kadeřávek Kvído

Nesquik - Veselá Vanesa, Mochan David, Lysov Alex, Timková Alena

 
               
  Žlutí Modří  Zlatí  Oranžoví Nesquik Body Pořadí
Žlutí x 4:2
6:0
2:0
0:2
6:4
0:2
0:2
0:2
12 3.
Modří  2:4
0:6
x 0:2
2:4
2:0
2:0
0:2
0:2
10 4.
Zlatí  0:2
2:0
2:0
4:2
x 4:2
4:0
0:4
0:2
13 2.
Oranžoví 4:6
2:0
0:2
0:2
2:4
0:4
x 0:8
0:2
9 5.
Nesquik 2:0
2:0
2:0
2:0
4:0
2:0
8:0
2:0
x 16 1.

 

II. turnaj Generali - starší vítězíZelení A1

A1 - Kramosil Mikuláš, Vondrka Josef, Timko Janko, Soukalová Markéta

A2 -Petrovichev Vasja, Šefl Vítek, Hurychová Zuzana, Timko Fero

A3 -Strmiska Jan, Petrák Ondřej, Hrabovský Max, Křístková Eva

A4 -Macháček Jakub, Střílka Daniel, Motlová Nikola, Veselý Marek

A5 -Baštář Melichar, Šalkovičová, Martina, Kramosilová Aneta, Smělý Dominik

 

               
  A1 A2 A3 A4 A5 Body Pořadí
A1 x 6:4
6:2
14:6
6:4
12:6
2:0
8:2
6:2
16 1.
A2 4:6
2:6
x 4:6
2:4
4:2
0:2
6:8
6:8
9 5.
A3 6:14
4:6
6:4
4:2
x 4:4
0:6
4:8
0:2
10 4.
A4 6:12
0:2
2:4
2:0
4:4
6:0
x 2:0
6:2
12 2.
A5 2:8
2:6
8:6
8:6
8:2
2:0
0:2
4:6
x 12 3.

 

 

II. turnaj Generali - pokročilí vítězí  Modří B2

B1 -Lomička Jakub, Zýma Tomáš,Galbová Kateřina, Mavčič Luka

B2 - Šimeček Miroslav, Zdrubecký Filip, Šeflová kristýna, Hodboď Jáchym

B3 - Srb Václav, Strmiska Vítek, Procházka Martin, Potužníková Zoe

B4- Jareš Karel, Porbný Ilja, Juřica Radek, Zýma Tomáš

B5- Kuskildin Emil, Bláha David, Gnap Andrej, Dvořáčková Tereza

 

 
               
  B1 B2 B3 B4 B5 Body Pořadí
B1 x 0:8
0:2
4:14
4:10
0:8
0:8
0:2
0:2
8 5.
B2 8:0
2:0
x 8:6
0:2
2:0
2:0
2:0
2:0
15 1.
B3 14:4
10:2
6:8
6:8
x 8:0
4:6
2:4
0:4
11 4.
B4 8:0
8:0
0:2
0:2
0:8
6:4
x 4:6
4:0
12 3.
B5 2:0
2:0
0:2
0:2
4:2
4:0
6:4
0:4
x 13 2.


 

I. turnaj začátečníci - vítězí Modří

Žlutí - Fryc Vincent, Hampl Patri, Sýkora Tomáš, Vinklář Viktor

Modří -Pázler Adam, Zíma Tomáš, Mochan David, Kadeřávek Kvído

Zlatí - Mavčič Luka, Beneš Sebastian, Petrák Antonín, Sýkora Marek

Červená -Potužníková Zoe, Dvořáková tereza, Lomničková Eliška, Vinklářová Anna

Nesquik.- Hodboď Jáchym, Avdič Alvin, Lysov Alex, Juřice Radek

 
               
  Žlutí Modří  Zlatí  Červená Nesquik Body Pořadí
Žlutí x 2:3
0:2
4:0
2:0
0:3
0:2
1:2
2:0
11 3.
Modří  3:2
2:0
x 2:0
4:0
4:3
4:0
4:3
2:4
15 1.
Zlatí  0:4
0:2
0:2
0:4
x 0:1
0:2
1:3
0:4
8 4.
Červená 3:0
2:0
3:4
0:4
1:0
2:0
x 1:4
4:2
13 2.
Nesquik 2:1
0:2
3:4
4:2
3:1
4:0
4:1
2:4
x 13 2.

 

I. turnaj starší 2004, 2005 - vítězí na skóreA1

A1 - Motlová Nikola, Šubová Aneta, Hrdnková Adéla, Šalkovičová Martina

A2-Mastná Tereza, Křístková Eva, Hurychová Zuzana, Somerová Barbora

A3 - Klimov Sáva, Srb Václav, Jareš Karel, Chekunov Egor,

A4-Shalagin Ivan, Šefl Vít, Timko Fero, Grap Andrey

 

 
               
  Ä1 A2 A3 A4 Body Skore Pořadí
A1 x 4:0
4:6
2:4
4:2
6:2
0:2
9 20:16 +4 1.
A2 0:4
6:4
x 0:6
0:2
6:2
4:2
9 16:20 -4 4.
A3 4:2
2:4
6:0
2:0
x 2:4
0:4
9 16:14 +2 2.
A4 2:6
2:0
2:6
2:4
4:2
4:0
x 9 16:18 -2 3.

 

 
2005 - vítězí B2

B1 -Veselý Marek, Zhou Shiwei, Baštář Melichar, Petrovicher Vasily

B2 - Mésl Jan, Porebny Ilja, Petrák Ondřej, Kramosil Mikuláš

B3 - Strmiska Jan, Hůserek Mikuláš, Kuldiskin Emil, Macháček Jakub

B4-Krausová Vendula, Soukalová Markéta, Matůšková Helena

 

 
             
  B1 B2 B3 B4 Body Pořadí
B1 x 2:6
0:4
0:2
4:2
0:2
6:4
8 3.
B2 6:2
4:0
x 6:4
10:2
6:2
4:4
11 1.
B3 2:0
2:4
4:6
2:10
x 8:2
4:2
9 2.
B4 2:0
4:6
2:6
4:4
2:8
2:4
x 7 4.

 

2006 a ml. - vítězí C4

C1 -Kouřimský Jiří, Křístka Libor, Timko janko, Procházka Martin

C2 -Lomnička Jakub, Bartáček Šimon, Hrabovský Max, Strmiska Vítek

C3 - Kramosilová Aneta, Šeflová Kristýna, Novotná Jana, Nigrini Sára

C4-Střílka Daniel, Khandetskyy Gríša, Vondrka Josef, Mochan Adam

 

 
             
  C1 C2 C3 C4 Body Pořadí
C1 x 2:0
2:4
4:0
4:2
2:8
2:6
9 3.
C2 0:2
4:2
x 4:0
4:0
4:2
2:8
10 2.
C3 0:4
2:4
0:4
0:4
x 2:10
2:4
6 4.
C4 8:2
6:2
2:4
8:2
10:2
4:2
x 11 1.