VII. turnja za podpory Pražského basketbalového svazu - mladší - vítězí v 1. skupině Bílá, ve 2. skupině červená

Bílá - Svoboda,Dvořáčková, Lounová, Bukovjan, Viktora L.

Červená - Kramosilová, Podušková, Hampl, Viktora M., Barák

Modrobílá - Hlaváčková, Šperlová, Veselý, Šalkovič, Bergman

Žlutá - Šeflová, Nigrini, Wollnerová, Kmoch, Diabelková

Zlatá - Kraus, neškera, Římková, Piloušková, Potužníková

Nesquick - Vinklářová, Hlušičková, Pavlíček, Vinklář, Vorel

Oranžová - Hrabavets, Petříček, Palánová, Neumarová, Pataradisová

Modrá - Dupáčová, Jakoušová, Lysov, Šišmová, Karimov

Tm.modrá - Polák, Ouzská, Janoušková, Lomičková, Nejezchleba

 

               
  Žlutá Zlatá Červená Modrobílá Modrá Body Pořadí
Žlutá x 0:5 0:6 0:2 1:2 4 5.
Zlatá 5:0 x 0:1 5:0 6:0 7 2.
Červená 6:0 1:0 x 7:0 5:0 8 1.
Modrobílá 2:0 0:5 0:7 x 1:3 5 4.
Modrá 2:1 0:6 0:5 3:1 x 6 3.
             
  Nesquick Modrá Oranžová Bílá Body Pořadí
Nesquick x 3:1 4:0 0:3 5 2.
Modrá 1:3 x 0:1 0:4 3 4.
Oranžová 0:4 1:0 x 0:5 4 3.
Bílá 3:0 4:0 5:0 x 6 1.
 
 
VII. turnaj za podpory Pražského basketbalového svazu - starší - vítězí Zlatí

Bílá - Salačová, Motlová, Sršňová, Sommerová, Šalkovičová

Zlatá - Zýma, Urbanec, Zdrubecký, Polovko, Střílka

Modří - Šefl, Gnap, Ivanković, Lomička, Strmiska

Červení - Švachová, Hrdinková, Šubová, Křístková, Luňáková

Modrožlutá - Machurek, Petrák O., Bláha, Dražďák, Srb

Žlutá - Šimara, procházka, Smělý, Petrovichev, Petrák A.

Tmavěmodrá - Mochan D., Šimeček, Sýkora, Mochan A., Marek

Žlutomodrá - Volf, Veselý, Verner, Vondrka, Hodboď

                     
  Červená Bílá Žlumodrá Zlatá Modrá  Modrožl. Žlutá TM.modrá Body Pořadí
Červená x 4:6 1:0 6:12 8:9 4:0 0:1 2:0 10 4.
Bílá 6:4 x 2:1 1:4 0:4 12:4 4:2 4:6 11 3.
Žlumodrá 0:1 1:2 x 0:18 3:4 0:4 2:10 2:6 7 6.
Zlatá 12:6 4:1 18:0 x 10:2 2:1 2:1 10:2 14 1.
Modrá 9:8 4:0 4:3 2:10 x 6:2 12:6 4:2 13 2.
Modrožl. 0:4 4:12 4:0 1:2 2:6 x 8:4 0:4 9 5.
Žlutá 1:0 2:4 10:2 1:2 6:12 4:8 x 6:2 10 4.
TM.modrá 0:2 6:4 6:2 2:10 2:4 4:0 2:6 x 10 4.

 

VI. turnaj začátečníci - vítězí Bílá na vzájemné zápasy

Bílá - Pataradisová, Komárková, Lomičková, Barešová

Červená - Havlínová,Ševčíková, Litová, Suchopárová, Poláková, Kolaříková, Šímová, 

Modří Poláková, Kolaříková, Šímová, Ševčíková

Žlutá - Herinková, Pospíšilová, Salabová, Hejčová

Zlatá - Svoboda, Vorel, Pavlíček, Šalkovič, Lysov

Nesquick - Petrák, Nejezchleba,Jekl,  Kmoch

                 
  Zlatá Modrá Žlutá Nesquick Bílá Červená Body Pořadí
Zlatá x 6:4 12:16 4:0 0:2 14:12 8 2.
Modrá 4:6 x 4:8 4:2 2:0 2:12 7 4.
Žlutá 16:12 8:4 x 4:6 12:14 2:12 7 4.
Nesquick 0:4 2:4 6:4 x 6:2 14:16 7 4.
Bílá 2:0 0:2 14:12 2:6 x 2:0 8 1.
Červená 12:14 12:2 12:2 16:14 0:2 x 8 3.

 

VI. turnaj pokročilí - vítězí Nesquick po vzájemném zápase nad Modrými

Bílá - Petrovichev, Ganp, Uhríková, Římková

Zlatá - Lomička, Verner, Hrabovský, Hodboď

Oranžová - Potužníková, Bukovjan, Zajíček, Srb

Modří - Šalkovičová, Urbanec,Procházka, Machůrek

Červení - Malá, Nigrini, Macháček, Lounová

Nesqucik - Dubjáková, Šubová, Janoušková, Dvořáčková 

                 
  Zlatá Modrá Nesquick Bílá Červená  Oranžová Body Pořadí
Zlatá x 4:12 4:8 0:6 12:10 6:10 6 5.
Modrá 12.4 x 4:6 14:6 16:6 22:8 9 2.
Nesquick 8:4 6:4 x 8:4 12:16 18:14 9 1.
Bílá 6:0 6:14 4:8 x 12:6 16:10 8 3.
Červená 10:12 6:16 16:12 6:12 x 8:6 7 4.
Oranžová 10:6 8:22 14:18 10:16 6:8 x 6 5.

 

 

 

 

V. turnaj začátečníci - vítězí Nesquick

Bílá - Bílková Stela, Neumarová, Vinklářová, Ouská, Janglová

Červená - Kostjuková, Veselková, Spurná, Bílková Sára, Barešová

Modří - Hrabavets, Skládal, Petříček, Janoško, Kraus

Žlutá - Cejp, Zajíček, Daněk, Barák

Zlatá - Petrák, Zubin, Chloupek, Šalkovič

Modrá - Vorel, Nejezchleba, Bergmann

Nesquick - Bukovjan, Lysov, Sýkora, Písecký

                   
  Červená Bílá Žlutá Modrá Nesquick Zlatá Modrá Body Pořadí
Červená x 4:2 0:4 2:6 0:10 4:0 6:8 8 4.
Bílá 2:4 x 8:6 0:4 2:12 0:16 2:4 7 5.
Žlutá 4:0 6:8 x 6:4 4:12 6:10 6:4 9 3.
Modrá 6:2 4:0 4:6 x 0:6 8:10 10:2 9 3.
Nesquick 10:0 12:2 12:4 6:0 x 4:0 14:0 12 1.
Zlatá 0:4 16:0 10:6 10:8 0:4 x 8:4 10 2.
Modrá 8:6 4:2 4:6 2:10 0:14 4:8 x 8 4.

 

V. turnaj pokročilí - vítězí Bílá děvčata 

Bílá - Dvořáčková, Malá, Římková, Šalkovičová

Modří - Přibyl, Procházka, Zajíček, Kraus

Žlutá - Hůserek, Mochan A., Sýkora, Dražďák

Zlatá - Pufler, Smělý, Ivanković, Křístková

Oranžová - Petrovichev, Gnap, Petrák, Strmiska V.

Modří - Lomička, Strmiska J., Pázler, Mochan D.

                 
  Zlatá Modrá Bílá Oranžová Modrá Žlutá Body Pořadí
Zlatá x 4:8 4:12 6:12 6:4 8:10 6 4.
Modrá 8.4 x 6:12 10:8 16:14 2:4 8 2.
Bílá 12:4 12:6 x 4:0 4:10 14:2 9 1.
Oranžová 12:6 8:10 0:4 x 2:6 6:0 7 3.
Modrá 4:6 14:16 10:4 6:2 x 2:4 7 3.
Žlutá 10:8 4:2 2:14 0:6 4:2 x 8 2.

 

 

IV. turnaj začátečníci - vítězí Žlutá 

Bílá - Barešová, Diabelková, Jakoušová, Nejezchlebová

Červená - Vinklářová, Lomičková, Parsamová, Kostjuková

Modří - Kmoch, Hodboď, Nejezchlebová, Bergmann

Žlutá - Neumarová, Pázler, Svoboda, Vorel

             
  Bílá Červená Žlutá Modrá Body Pořadí
Bílá x 4:6
2:4
2:14
2:8
0:2
2:0
7 4.
Červená 6:4
4:2
x 0:4
4:8
6:0
2:4
9 2.rozstřel
Žlutá 14:2
8:2
4:0
8:4
x 2:4
2:0
11 1.
Modrá 2:0
0:2
0:6
4:2
4:2
0:2
x   3.rozstřel

 

IV. turnaj pokročilí - vítězí Modří na skóre

Bílá - Dvořáčková, Lounová, Podušková, Potužníková

Modří - Strmiska V.,Šubová, Gnap, Ivanović

Žlutá - Zubin, Dražďák, Baštář, Volf, Šteflová

Zlatá - Mochan A.,Bukovjan, Uhríková, Polovko

Oranžová - Lomička, Hodboď, Procházka, Verner

               
  Oranžová Modrá Zlatá Žlutá Bílá Body Pořadí
Oranžová x 4:8
2:8
2:10
6:8
8:4
8:6
10:0
8:4
12 3.
Modrá 8:4
8:2
x 2:4
8:2
8:4
4:0
10:2
16:0
15 1.
Zlatá 10:2
8:6
4:2
2:8
x 14:2
8:4
20:4
6:2
15 2.
Žlutá 4:8
6:8
4:8
0:4
2:14
4:8
x 2:4
4:12
8 5.
Bílá 0:10
4:8
2:10
0:16
4:20
2:6
4:2
12:4
x 9 4.

 

III. turnaj pokročilí děvčata- vítězí Bílá

Bílá - Dvořáčková, Motlová, Šalkovičová

Červená - Římková, Janoušková, Lounová, Šubová

Modří - Potužníková, Kramosilová, Nigrini

Žlutá - Hrdinková, Uhríková, Švachová

             
  Bílá Červená Žlutá Modrá Body Pořadí
Bílá x 4:0
4:2
5:4
4:8
8:2
8:0
11 1.
Červená 0:4
2:4
x 0:6
3:2
7:5
0:6
8 3.
Žlutá 4:5
8:4
6:0
2:3
x 10:2
12:0
10 2.
Modrá 2:8
0:8
5:7
6:0
2:10
0:12
x 7 4.
 
 
III. turnaj pokročilí chlapci - vítězí Oranžová

Bílá - Strmisak J., Sýkora, Procházka

Červená - Lomička, Šimara, Baštář, Stříška

T. Modří - Dražďák, Strmiska V., Střílka

Žlutá - Veselý, Ivanković, Drkovicev

Oranžová - Kramosil, Smělý, Mochan D.

S. Modří - Petrovichev, Zajíček,Hodboď

                 
  S. Modrá Žlutá Červená T.Modrá Bílá Oranžová Body Pořadí
S.Modrá x 6:4
8:4
4:2
4:4
2:6
6:4
12:10
10:10
2:14
4:16
15 2
Žlutá 4:6
4:8
x 4:10
3:3
2:8
2:4
4:6
6:8
6:18
6:6
11 4.
Červená 2:4
4:4
8:2
4:2
x 6:4
4:6
10:6
8:2
10:14
8:10
15 2.
T.Modrá 6:2
4:6
8:2
4:2
4:6
6:4
x 4:0
2:2
4:8
8:8
15 2
Bílá 10:12
10:10
6:4
8:6
6:10
2:8
0:4
2:2
x 2:20
0:18
12 3.
Oranžová 14:2
16:4
18:6
6:6
14:10
10:8
8:4
8:8
20:2
18:0
x 18 1.
 
 
 
 
II. turnaj začátečníci - vítězí Nesquick

Žlutí - Kostjuková, Hlaváčková, Tuček, Pázler, Svoboda

Červení - Fryc, Ďábelková,Potužníková, Lysov, Lukš

Bílí - Verner, Veselý, Uhríková, Chloupek, Sýkora, Neumarová

Zlatí - Janoušková, Jakoušková, Victora M., Petrák, Thompson

Modří - Lounová, Lomičková, Victora L., Šedivý, Pavlíček

Nesqucik - Zubin, Šalkovič, Římková, Vinklářová, Vorel

 
Konečné pořadí:
 
1. Nesqucik
2: Žlutí
3. Červení
4. Zlatí
5. Modří
6. Bílí
 

2:kolo

o 1. místo

Žlutí Nesqucik 5:6, 2:1, 3:4

o 3. místo

Zlatí x Červení 0:1, 0:1

o 5. místo

Modří x Bílí 1:0, 1:0

 
1:kolo
           
  Nesqucik Zlatí Bílí Body Pořadí
Nesqucik x 1:0
3:2
1:0
4:5
7 1.
Zlatí 0:1
2:3
x 2:1
2:0
6 2.
Bílí 0:1
5:4
0:2
1:2
x 5 3.

 

1:kolo
           
  Červení Modří Žlutí Body Pořadí
Červení x 2:0
0:1
2:0
0:1
6 2.
Modří 0:2
1:0
x 0:1
1:2
5 3.
Žlutí 1:0
0:2
2:1
1:0
x 7 1.

 

II. turnaj pokročilí - vítězí Červení

Bílá - Šalkovičková, Dvořáčková, Motlová, Podušková

Červená - Kramosilová, Hrdinková, Krausová, Adriana

Zelená - Šubová, Salačová, Dubjaková, Švachová

Modří - Mochan D., Střílka, Procházka, Verner

Zlatá - Macháček, Stříška, Kraus, Zajíček, Bláha

Žlutá - Zdrubecký, Mochan A., Dražďák, Bukovjan

Oranžová - Gnap, Smělý, Sýkora T., Petrák.
 
                   
  Bílá Zelená Červená Modří  Zlatá Žlutá  Oranžová Body Pořadí
Bílá x 0:3 1:6 4:1 2:3 4:1 0:2 8 4.
Zelená 3:0 x 0:1 8:0 2:1 6:3 0:2 10 3.
Červená 6:1 1:0 x 7:2 5:1 8:3 7:3 12 1.
Modří  1:4 0:8 2:7 x 5:1 4:3 3:4 8 4.
Zlatá 3:2 1:2 1:5 1:5 x 2:4 4:5 7 5.
Žlutá  1:4 3:6 3:8 3:4 4:2 x 0:3 7 5.
Oranžová 2:0 2:0 3:7 4:3 5:4 3:0 x 11 2.

 

________________________________________________________________________________________________________________

I. turnaj začátečníci - vítězí Zlatí

Žlutí - Diabelková, Hodboď, Svoboda, Paramova, Kmoch

Červení - Šalkovič, Bergmann, Viktora L., Lomičková, Šulcová

Bílá - Patardisová, Martinec, Thomson, Šedivý, Vorel

Zlatí - Viktora M., Salamon, Nezchleba, Kostjuková, Neumarová

 
             
  Žlutí Červení Bílá Zlatí Body Pořadí
Žlutí x 5:1
2:1
1:0
2:8
6:7
2:0
5:3
2:3
1:4
14 2.
Červení 1:5
1:2
0:1
x 3:10
0:1
0:1
2:7
2:3
0:2
9 3.
Bílá 8:2
7:6
0:2
10:3
1:0
1:0
x 5:9
1:2
1:2
14 2.
Zlatí 3:5
3:2
4:1
7:2
3:2
2:0
9:5
2:1
2:1
x 17 1.
 

 

 

I. turnaj pokročilí - vítězí na skóre Červení

Žlutí - Smělý, Hodboď, Uhríková, Salačová

Modří - šeflová, Lysov, Lomička, Pázler

Červená - Bláha, Bukovjan, Hlaváčková, Dvořáčková

Bílá - Fryc, Janoušková, Dražďák, Potužníková

Zlatá - Hampl, Procházka, Strmiska, Petrák A.
 
               
  Žlutí Modří  Červená Bílá Zlatá Body Pořadí
Žlutí x 6:5
3:6
1:2
2:3
3:0
3:2
5:1
4:5
13 3.
Modří  5:6
6:3
x 10:8
1:4
8:0
3:1
8:5
10:5
14 2.
Červená 2:1
3:2
8:10
4:1
x 9:1
8:1
4:3
2:3
14 1.
Bílá 0:3
2:3
0:8
1:3
1:9
1:8
x 0:3
1:3
8 5.
Zlatá 1:5
5:4
5:8
5:10
3:4
3:2
3:0
3:1
x 11 4.