Rozdělení do tréninkových skupin od 1.9. 2017

Přípravka

Tréninky

PONDĚLÍ        16:00 - 17:15, nafukovací hala

ÚTERÝ            16:00 - 17:15, nafukovací hala

ČTVRTEK        16:00 - 17:15, nafukovací hala

Tréninková skupina Přípravka 

 

 

U11G Nejmladší minižákyně (2007 a mladší)

Tréninky 

PONDĚLÍ   16:30 - 18:00 ZŠ Kuncova

PONDĚLÍ    1x za 14 dní 18:30 - 19:30 bazén ZŠ Weberova 

ÚTERÝ       16:00 - 17:30 ZŠ Kuncova     od listopadu 17:00 - 18:30 Nafukovací hala

STŘEDA     6:45 - 7:45 ZŠ Kuncova

ČTVRTEK    17:00-18:30 Nafukovací Hala

Tréninková skupina

    U11G

 

 

U12G Mladší minižákyně (2006)

Tréninky 

PONDĚLÍ    1x za 14 dní 18:30 - 19:30 bazén ZŠ Weberova

ÚTERÝ       16:00 - 17:30 ZŠ Kuncova     od listopadu 17:00 - 18:30 Nafukovací hala

STŘEDA     6:45 - 7:45 ZŠ Kuncova

STŘEDA     15:00 - 16:30 Nafukovací hala

ČTVRTEK    17:00-18:30 Nafukovací Hala

 

Tréninková skupina

    U12G 

 

U13G Starší minižákyně (2005)

Tréninky

PONDĚLÍ    1x za 14 dní 18:30 - 19:30 bazén ZŠ Weberova

ÚTERÝ       15:30 - 17:00 Hala Ruzyně

STŘEDA     6:45 - 7:45 ZŠ Kuncova

STŘEDA     15:00 - 16:30 Nafukovací hala

ČTVRTEK    15:30 - 17:00 Hala Ruzyně

PÁTEK        18:30 - 20:00 Nafukovací hala nebo 18:00 - 19:30 ZŠ Weberova

Tréninková skupina

    U13G

 

 

U14G Mladší žákyně (2004)

Tréninky 

PONDĚLÍ    1x za 14 dní 18:30 - 19:30 bazén ZŠ Weberova

ÚTERÝ       15:30 - 17:00 Hala Ruzyně

STŘEDA     6:45 - 7:45 ZŠ Kuncova

STŘEDA     16:30 - 18:30 Nafukovací hala nebo 18:30 - 20:00 Nafukovací hala

ČTVRTEK    15:30 - 17:00 Hala Ruzyně

PÁTEK        18:30 - 20:00 Nafukovací hala nebo 18:00 - 19:30 ZŠ Weberova

Tréninková skupina

    U14G 

  1. Cabálková Dorota
  2. Kuboušková Klaudie
  3. Jarošová Magdaléna
  4. Krausová Johana
  5. Nechayva Aleksandra
  6. Žejdlová Eliška
  7. Matasová Eliška
  8. Dudáčková Barbora
  9. Žabkovská Marie
  10. Čápová Adéla
  11. Munroe Kirana
  12. Sverenyáková

 

 

Aktuality Holky

Od 8.10, již funguje nový web basparta.cz, veškeré informace najdete tam.

08.10.2017 19:52

Zápasy říjen U15 a mladší + NSR U17

25.09.2017 07:39
  Časy jsou předběžné, můžou se změnit !!! Sraz na domácí zápasy 45 minut před.     Úterý 10.10. v 16:15 hodin hala U15 Čtvrtek 12.10. v 17:30 h. U15 v Ústí nad Labem - p. Šalkovič 4 místa, p. Vydrová 4 místa, p. Cabálková 3 místa Pátek 13.10. v 16 h. U15 v Karlových Varech...

Změna tréninků liga NRS U17 a mladší

13.09.2017 20:46
Od 15.9. jsou tréninky následovně: Pátek 16 - 17:30 ZŠ Kuncova Středa 19 - 20:30 ZŠ Kuncova trenér pan Šenk - 605102163   Hráčky: Binderová, Čížková, Šubová, Lhotáková, Rišková, Zachová, Čápová, Vohníková, Udženija, Munroe, Sverenyaková, Šubová A., Motlová, Salačová, Hlaváčková, Křístková,...

Tréninky U15 a U14 (2003, 2004) v sezóně 2017/18, rozpis tréninkových skupin a soutěží.

01.09.2017 10:37
Starší žákyně U 15 (2003) budou v sezóně 2017/2018 trénovat od 4. září 2017 takto: Pondělí bazén Weberova 18:30 - 19:30 1x za 14 dní Úterý 15:30 - 17:00, Hala Ruzyně Středa 6:45 – 7:45, ZŠ Kuncova, 17:00 – 18:30, Nafukovací hala Čtvrtek 18:30 – 20:00 Nafukovací hala Pátek 14:00 – 15:00,...

Tréninky U10 (2008 a mladší) v sezóně 2017/18, rozpis tréninkových skupin a soutěží.

26.08.2017 15:45
Nejmladší minižákyně U10 (2008 a mladší) budou v sezóně 2017/2018 trénovat od 4. září 2017 takto:   Pondělí 16:30 – 18:00 ZŠ Kuncova - trenér Markéta Kloseová. omluvenky na 607514799 Pondělí 16:00 - 17:15 Nafukovačka - trenér  Pavel Šenk, omluvenky na na...

Tréninky U12, U11 (2006, 2007) v sezóně 2017/18, rozpis tréninkových skupin a soutěží.

26.08.2017 13:30
  Mladší minižákyně U 12 (2006) budou v sezóně 2017/2018 trénovat od 4. září 2017 takto: Pondělí bazén Weberova 18:30 - 19:30 1x za 14 dní Úterý 16:15 - 17:45, ZŠ Kuncova, do října Středa 6:45 – 7:45, ZŠ Kuncova, 15:30 – 17:00, Nafukovací hala Čtvrtek 17:00 – 18:30 Nafukovací hala Trenérem...

Tréninky U13 (2005) v sezóně 2017/18, rozpis tréninkových skupin a soutěží.

26.08.2017 12:09
Starší minižákyně U 13 (2005)  budou v sezóně 2017/2018 trénovat od 4. září 2017 takto:    Pondělí bazén Weberova 18:30 - 19:30 1x za 14 dní Úterý 15:30 - 17:00, Hala Ruzyně Středa 6:45 – 7:45, ZŠ Kuncova, 15:30 – 17:00, Nafukovací hala Čtvrtek 18:30 – 20:00 Nafukovací hala Pátek...

Tréninky dívky 28.8. - 1.9.

26.08.2017 11:47
Pondělí až pátek 28.8. - 1.9. 2002 a mladší 9:00 - 10:30 trénink atletika (Stodůlky) 14:00 - 15:30 trénink basketbal (Ruzyně)   2001 a starší + Vydrová J.,Helebrantová, Votavová, Chromá, Cabálková 10:30 - 12:00 trénink atletika (Stodůlky) 15:30 - 17:00  trénink basketbal...

Tréninky U19 a U17 v sezóně 2017/18, rozpis tréninkových skupin a soutěží.

24.08.2017 14:52
Juniorky U 19 (2000 a starší) budou v sezóně 2017/2018 trénovat od 4. září 2017 takto: Pondělí 17:00 - 18:30, Hala BA, bazén Weberova 18:30 - 19:30 1x za 14 dní Úterý 17:30 - 19:00, Hala BA Středa 17:30 - 19:00, Hala BA Čtvrtek 17:30 - 19:00, Hala BA Pátek 15:00 - 16:30, Hala Ruzyně, 18:00 –...

Přípravný turnaj 2007 a mladší (U11) 8.-10.9. 2017 v Pardubicích

01.08.2017 20:50
Náhradnice: Novotná   Potvrzená účast: Lounová, Sverenyáková, Kramosilová, Barešová, Kostjuková, Vinklářová, Neumarová, Nigrini, Piloušková, Colibaly, Lomičková, Potužníková, Dupačová, Podušková, Pataradisová     Termín: pátek 8....
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>